One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Tuti gimi RPG
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Szomb. 16 Dec. 2017, 12:50-kor volt itt.
One Tree Hill Chat
Legutóbbi témák
» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
P.Sawyer - alakul EmptyHétf. 30 Júl. 2012, 00:04 by Vendég

» Lilian Cooper
P.Sawyer - alakul EmptyCsüt. 28 Jún. 2012, 08:15 by Lilian Cooper

» Prison
P.Sawyer - alakul EmptySzer. 13 Jún. 2012, 18:52 by Vendég

» S K I N S F R P G
P.Sawyer - alakul EmptySzomb. 02 Jún. 2012, 22:54 by brooke davis

» Gossip Girl - The next generation
P.Sawyer - alakul EmptyKedd 29 Május 2012, 22:43 by Vendég

» Titanic 2015
P.Sawyer - alakul EmptyPént. 25 Május 2012, 00:12 by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
P.Sawyer - alakul EmptySzer. 23 Május 2012, 22:12 by Vendég

» Vámpírnaplók - 4. évad ~
P.Sawyer - alakul EmptySzomb. 19 Május 2012, 03:31 by Vendég

» Noctis Parvulus
P.Sawyer - alakul EmptyCsüt. 10 Május 2012, 05:41 by Vendég

Top posters
jane stone
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
peyton sawyer
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
brooke davis
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
alisha jackson
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
verity crimsworth
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
rosie butcher
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
doris wortinghton
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
fredrick stone
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
Lilian Cooper
P.Sawyer - alakul Vote_lcap1P.Sawyer - alakul Voting_bar1P.Sawyer - alakul Vote_rcap1 
Katt rá minden nap
Staff
Jane Stone P.Sawyer - alakul 24e2ve1 Peyton Sawyer P.Sawyer - alakul 2re3795

 

 P.Sawyer - alakul

Go down 
SzerzőÜzenet
peyton sawyer
Adult
Adult
peyton sawyer


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozott : 2012. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Tree Hill

P.Sawyer - alakul Empty
TémanyitásTárgy: P.Sawyer - alakul   P.Sawyer - alakul EmptyHétf. 07 Május 2012, 07:42

P E Y T O N E L I Z A B E T H S A W Y E R
"Z á r j a s z í v e d b e é s m e n j v i l á g g á ...
...d e n e f e l e j t s e l v i s s z a j ö n n i."


.:informations:.


Név: Peyton Elizabeth Sawyer
Becenév: P.Sawyer
Kor: 22 éves
Nem:
Születési dátum és hely: Tree Hill; 1990. január 20.
Csoport: Felnőttek


.:this is me:.


Külső tulajdonságok: Alkatom átlagos, nem vagyok se vékony, se kövér. Magasnak sem vagyok épp egy égimeszelő, de soha nem is akartam így kitűnni a tömegből. Szőke, göndör hajam van, és zöld szemeim. Apám szerint, ha dühös vagyok, egész sötétek lesznek. Ez az egyetlen, amit az igazi anyámtól örököltem. A zöld szemeim... és a zene iránti szeretetem.
Pompom lány vagyok, bár nem részesítem előnyben a sokat mutató ruhadarabokat. A hétköznapokban is inkább farmert veszek fel egy elegánsabb, csajosabb felsővel, de amikor megbeszélésre megyek vagy lemezszerződést íratok alá, megadom a módját.
Rákaptam a sminkelésre is, a magassarkúra és a szoknyára. Kell a változatosság.


Belső tulajdonságok: Sokan különcnek tartanak, de engem ez cseppet sem érdekel. Az életem két mozgatórugója a zene és a rajzolás. Ha választanom kéne a kettő között, akkor inkább meghalnék.
Az anyám kislány koromban meghalt, ez talán sokat számít abban, hogy nem volt kitől megkérdezzem a lányos dolgokat vagy kiöntenem a lelkem egy bántódás után. Az apám szeret, ezzel tisztában vagyok, de annyit dolgozott, hogy jóformán egyedül éltem a házunkba. Ennek köszönhető, hogy nem vagyok egy elveszett lélek, hogy vigyázok minden lépésemre és nem bízom meg elsőre az emberekben.
Bár megtudtam, hogy örökbefogadtak, ez mit sem változtatott azon, hogy mennyire szeretem az apámat és hogy a mai napig gondolok anyámra.
Az igazi anyám rákban hunyt el, kevés időt tölthettünk együtt, de ezek a pillanatok örökre az emlékezetembe vésődtek.
Próbálok erősnek látszani, akit nem sebez meg semmi, de néha képtelen vagyok uralkodni az érzelmeim felett és kitörnek belőlem. A végletekig ragaszkodom az elveimhez, a gondolataimhoz, makacs vagyok és szeretem, ha minden úgy megy, ahogy én azt elterveztem.

Előtörténet: KÉSZÜL!
Vissza az elejére Go down
 
P.Sawyer - alakul
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One Tree Hill :: ::characters:: :: karakteralkotás-
Ugrás: